SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Safa KAPICIOĞLU, Baba Ocağı Sinop’ta Hasret Giderdi

Üniversitemiz Akademik ve İdari Personeli ile söyleşi gerçekleştirmek üzere ilimize gelen YÖK Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. M.İ. Safa KAPICIOĞLU, Sinop programının ikinci gününde, Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN ile birlikte Sinop’un tarihi ve kültürel mekanlarını ziyaret etti.

YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Safa KAPICIOĞLU ve Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN ilk olarak Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli’ni, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü ve Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem SÜRÜCÜ ile birlikte gezdiler. Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Oteli hakkında bilgiler alan YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Safa KAPICIOĞLU, Üniversitemizin bölgenin turizm potansiyeline değer katan çalışmalara öncülük etmesini memnuniyetle karşıladıklarını belirtti.

Ardından Sinop Bektaşağa Göleti’nin muhteşem doğasında yürüyüş yapan YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. Safa KAPICIOĞLU ve Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN daha sonra Üniversitemiz yöneticileri ile kahvaltıda bir araya geldiler.

Son olarak, baba ocağı Sinop’un, Tarihi Cezaevi’ni ve Sinop’un manevi mimarlarından Seyit Bilal Türbesini ziyaret eden YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. M.İ. Safa KAPICIOĞLU ilimizden ayrıldı.  

Yoğun programına rağmen bizlere vakit ayıran, Üniversitemizin gelişimi için her zaman yanımızda olan YÖK Başkan Vekili Prof. Dr. M.İ. Safa KAPICIOĞLU’na şükranlarımızı sunarız. 


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016