SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüzden, Yerel Basına Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN ve Basın-Yayın Halkla ilişkiler Müdürü Öğr. Gör. Tuna KUZUCAN, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’ni, ilimizde faaliyet gösteren yerel gazeteleri ve radyoları ziyaret ettiler.

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, ilk olarak Sinop Pusulası Gazetesi’ni ziyaret ederek, Yazı İşleri Müdürü Emrah GÜNEY, Genel Yayın Yönetmeni Murat YILMAZER ve Gazete muhabirleriyle sohbet etti.

Daha Sonra Bizim Karadeniz Gazetesine geçen Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Yazı İşleri Müdürü Ahmet Fatih YILMAZ, Köşe Yazarı Erkan TURAN ve gazete çalışanları ile bir araya geldi.

Ardından Haber57 ve Flash Haber Gazetelerine de ziyaret gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Gazetelerin İmtiyaz Sahibi Osman AKSU, Haber57 Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Esra AKSU, Flash Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Zeynep KOCA ve gazete muhabirleri ile görüştü.

Ziyaretler kapsamında Vitrin Haber Gazetesini de ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Yazı İşleri Müdürü Serhat ÖZŞAHİN ve gazete çalışanları ile bir araya geldi.

Yerel Gazete ziyaretlerinde son olarak Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret gerçekleştirerek, Cemiyet Başkanı Cengiz DEMİREL ve Cemiyete üye Basın Mensupları ile sohbet etti.

Son olarak Barış FM radyosunu ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Genel Yayın Yönetmeni Ömer KARAOĞLU ile bir araya geldi. 


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016