SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüzden Ayancık Meslek Yüksekokulumuza Ziyaret

Üniversitemizin gelişimi ve Kalite Yönetim Sistemine ilişkin bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla birimlerimize ziyaretlerini sürdüren Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Ayancık Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret ederek Akademik-İdari personelimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldi.


 

Rektörümüze ziyaretinde Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Öğr. Gör. Recep AYKAN, Müdür Yardımcıları Sayın Öğr. Gör. Dr. Günseli ACAR, Sayın Öğr. Gör. Şemseddin ULUÇAM ve Fakülte Sekreteri Sayın Umut EKREN eşlik etti. 

Ayancık ziyaretinde ilk olarak Akademik Personelimizle bir toplantı yapan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitemizde devam eden Kalite Yönetim sürecine ilişkin bilgiler verdi.


 

Rektörümüz ayrıca Akademik Personelimizin Kalite Güvence Sistemine yönelik görüş, önerileri ve taleplerini de dinledi.Rektörümüz daha sonra Ayancık Meslek Yüksekokulunda eğitim gören öğrencilerimizle buluştu. 

Gerçekleşen buluşmada Rektörümüz Ayancık Meslek Yüksekokulunun son üç yıldaki gelişim sürecini ele alarak sunumlar eşliğinde öğrencilerimize bilgiler verdi. 

Rektörümüz konuşmasında Üniversitemiz Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları hakkında da öğrencilerimizi bilgilendirdi. 

Toplantı sonrası Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Yüksekokul Müdürü Sayın Öğr. Gör. Recep AYKAN'ı makamında ziyaret ederek, Ayancık Meslek Yüksekokulu binasını da gezdi.

Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016