SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüzden Durağan Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK ile birlikte Durağan Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret etti.
 


 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ve Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Ahmet TABAK ziyarette ilk olarak Meslek Yüksekokulu yerleşkemizdeki çevre düzenlemelerini inceleyerek Müdür Yardımcısı Sayın Öğr. Gör. Kübra KONAKLI’dan bilgiler aldı. 

Rektörümüz daha sonra Durağan Meslek Yüksekokulu binamızı gezerek yeni kurulan öğrenci laboratuvarı, derslikler ve öğretim elemanı ofisleri ile öğrenim mekanlarında incelemelerde bulundu.
  

Ardından Durağan Meslek Yüksekokulumuzda eğitim gören öğrencilerimizle buluşan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitemizin gelişim süreci ve Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları hakkında sunumlar eşliğinde öğrencilerimize bilgiler verdi. 

Durağan Meslek Yüksekokulumuzla alakalı ileriye dönük hedeflerini de öğrencilerimizle paylaşan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, sunumlarının ardından öğrencilerimiz tarafından kendisine iletilen öneri, talep, soru ve sorunları dinleyerek içtenlikle yanıtladı. 

 

 

 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016