SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüz Misafir Öğrencilerimizle Buluştu

Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, 3 kıta, 14 farklı ülkeden Üniversitemize gelen misafir öğrencilerimizle buluştu. 


SÜBİTAM Prof. Dr. İsmet BERBER Konferans Salonu’nda düzenlenen programa; Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Ali Turan BAYRAM, SÜBİTAM Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Muhittin YILMAZ, akademik ve idari personelimiz ile misafir öğrencilerimiz katıldılar.

 


 

Programın başında, Üniversitemizin yürüttüğü Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları hakkında, öğrencilerimiz tarafından hazırlanan bilgilendirme videosu izlendi.
 


 

Misafir öğrencilerimizin büyük ilgi gösterdiği buluşmada, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitemizin gelişim süreci ve Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları hakkında sunumlar eşliğinde öğrencilerimize bilgiler verdi.
 


 

Rektörümüz, Üniversitemizde eğitim gören misafir öğrencilerimizle, aynı gönül coğrafyasında yaşadıklarını ifade ederek, “Sizler ülkelerinizin ve ailelerinizin bizlere emanetisiniz. Unutmayın ki her türlü sorun ve isteğinizde kapımız size ardına kadar açıktır. Bizlerin en büyük temennisi, eğitiminizi Sinop Üniversitesinde en iyi şekilde almanız, memleketinize dönüp, ülkenize ve insanlığa hizmet etmenizdir” dedi.
 


 

Rektörümüz daha sonra öğrencilerimizin soru, talep ve isteklerini tek tek dinleyerek, içtenlikle yanıtladı.
 


 

Program misafir öğrencilerimiz tarafından hazırlanan müzik ve dans gösterisi ile devam etti. Öğrencilerimizin başarılı performansı büyük beğeni topladı.
 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016