SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüzden Ayancık Meslek Yüksekokuluna Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL ile birlikte Ayancık Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret etti.
 


 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ilk olarak, Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Öğr. Gör. Recep AYKAN’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 


 

Ziyarete Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcıları Sayın Öğr. Gör. Şemseddin ULUÇAM ve Sayın Öğr. Gör. Dr. Günseli ACAR ile Yüksekokul Sekreteri Sayın Umut EKREN eşlik etti.
 

Rektörümüz Ayancık Meslek Yüksekokulu Öğrencileriyle Buluştu
 

Öğrencilerimizin öneri-taleplerini dinlemek ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarımıza belirlenen günlerde ziyaretler gerçekleştiren Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Ayancık Meslek Yüksekokulunda eğitim gören öğrencilerimizle buluştu.
 


 

Ayancık Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın yanı sıra; Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Sayın Öğr. Gör. Recep AYKAN, Müdür Yardımcıları Sayın Öğr. Gör. Şemseddin ULUÇAM, Sayın Öğr. Gör. Dr. Günseli ACAR ile Akademik-İdari personelimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.
 


 

Üniversitemiz öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği buluşmada, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, öğrencilerimize sorun ve ihtiyaçlarının çözümü noktasında kapısının her zaman açık olduğunu dile getirdi.
 


 

Öğrencilerimizin düşüncelerini, taleplerini ve önerilerini dinlemek amacıyla bir araya geldiklerini ifade eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Ayancık Meslek Yüksekokulunu tercih eden öğrencilere, en kaliteli eğitimi vermek için çalıştıklarını ve her bir öğrencimizi en iyi şekilde hayata hazırlamaya gayret ettiklerini belirtti.
 


 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, konuşmalarının ardından öğrencilerimizden gelen soru, talep ve önerileri tek tek cevapladı.
 


 

Program sonunda öğrencilerimiz, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’a çiçek takdiminde bulundular.
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016