SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Sinop’ta 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu

Sinop'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı düzenlenen törenlerle coşkuyla kutlandı.
Sinop'ta 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96'ıncı yılı kutlamaları Sinop Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı.
Kutlamalar Sinop Vali Vekili Sayın İzzet ERCAN’ın ve Sinop Belediye Başkanı Sayın Baki ERGÜL'ün Valilik makamındaki tebrik kabulü ile devam etti.Tebrik kabulünün ardından İskele Meydanına geçildi. Buradaki Tören Programına, Sinop Vali Vekili Sayın İzzet ERCAN, CHP Sinop Milletvekili ve TBMM Divan Katip Üyesi Sayın Barış KARADENİZ, Belediye Başkanı Sayın Baki ERGÜL, Cumhuriyet Başsavcı V. Sayın Hüseyin ÇAKIRCA, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN, Baro Başkanı Sayın Hicran KANDEMİR, kurum ve daire amirleri, askeri erkan, şehit ve gazi yakınları, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.Programda Sinop Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları ekibi tarafından gösteri gerçekleştirildi. Tören; şehit yakınları, gaziler, askerler, sporcu grupları ve askeri araçların geçidi ile devam etti.

Öğretmenevinde düzenlenen resepsiyonun ardından 30 Ağustos Zafer Bayramı Töreni sona erdi.Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sayın Nihat DALGIN'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı;
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016