SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Üniversitemiz ile Sudan Gezira Üniversitesi, İşbirliğini Güçlendiriyor

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın Türk ve Afrika Üniversiteleri arasındaki bilimsel işbirliklerini geliştirmek amacıyla yapmış olduğu ikili anlaşmalar sonuç verdi.
 


 

Bu kapsamda Sudan Gezira Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Alfatih Alshaikh Mudwi, Mevlana Değişim Programı kapsamında Üniversitemizde 2 hafta süreyle öğrencilerimize eğitim verdi.
 


 

Üniversitemizde bulunduğu süre zarfından, Akademik personelimizle ikili çalışmalar gerçekleştiren, öğrencilerimize Türkiye ve Sudan tarihi hakkında eğitim ve konferanslar veren Sayın Prof. Dr. Alfatih Alshaikh Mudwi, Sinop’un tarihi ve doğal güzelliklerini de gezme fırsatı buldu.
 


 

Sayın Prof. Dr. Alfatih Alshaikh Mudwi, Rektörümüzün Misafiri Oldu
 

Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Sudan Gezira Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Alfatih Alshaikh Mudwi’yi makamında ağırladı. Ziyarete Mevlana Değişim Programı Koordinatörü Sayın Dr. Öğr. Üyesi Hasan Selim KIROĞLU ve Mevlana Değişim Programı Uzmanı Sayın Öğr. Gör. Mostafa ASHMAWY eşlik ettiler.
 


 

Sayın Prof. Dr. Alfatih Alshaikh Mudwi’ye Mevlana Değişim Programları Katılım Belgesi takdim eden, Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, kendisini Sinop’ta misafir etmekten büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.
 


 

Sayın Prof. Dr. Alfatih Alshaikh Mudwi ise, Sinop Üniversitesinin kısa zamanda önemli bir gelişim kaydettiğini belirterek, misafirperverliğinden dolayı Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN ve Sinop Üniversitesi ailesine teşekkür etti.
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016