SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüz Ziyaretlerini Sürdürüyor

Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Basın-Yayın ve Halka İlişkiler Müdürümüz Sayın Hüseyin KONUKÇU ile birlikte, Sinop İkizler Matbaası, VitrinHaber Gazetesi ve Otel Bossinop’u ziyaret etti.
 


 

Şehriye bütünleşen Üniversite hedefiyle, Sinop ilimizde hizmet veren kurum ve kuruluşlarla belirli sürelerde bir araya gelen ve yapılacak yeni çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunan Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, ilk olarak Sinop İkizler Matbaasını ziyaret ederek Matbaa sahibi Sayın Hasan DEMİRCİ ile bir araya geldi.
 


 

Ardından Sinop’ta yerel gazetecilik hizmet veren VitrinHaber Gazetesini ziyaret eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Genel Yayın Yönetmeni Sayın Serhat ÖZŞAHİN, Yazı İşleri Müdür Sayın Ali Fuat ÖZŞAHİN ve gazete muhabiri Sayın Ali YILMAZ ile uzun bir süre sohbet etti.
 


 

Rektörümüz son olarak Otel Bossinop’u ziyaret ederek, işletme sahipleri Sayın Fahri BOSTAN ve Sayın Hasan BOSTAN ile Sinop Turizminin gelişimi noktasında fikir alışverişinde bulundu.
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016