SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Rektörümüz KYK 79. Olağan Genel Kuruluna Katıldı

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu 79. Olağan Genel Kurulu KYK Ek Binasında gerçekleştirildi.
 


 

Genel Kurul toplantısına; Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın BAK, Bakan Yardımcımız Sayın Abdurrahim BOYNUKALIN,  Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Sayın Faruk ÖZÇELİK, KYK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. İrfan ARSLAN, KYK Genel Müdürü Sayın Sinan AKSU, Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, kurum yetkilileri, devlet ve vakıf üniversitesi rektörleri ile davetliler katıldılar.
  

Toplantıda konuşan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın BAK, Kredi ve Yurtlar Kurumu’nun en büyük amacının gençlere barınma ve burs imkânı sağlamanın yanında, öğrencilerin bedensel, zihinsel ve kültürel yönden gelişimlerine katkı sağlamak olduğunu ifade etti.
 


 

Rektörümüz Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın BAK İle Bir Araya Geldi
 

Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Nihat DALGIN, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu 79. Olağan Genel Kurulunda, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın BAK ile bir süre sohbet etti.
 


 

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitemizde yürütülen projeler ve öğrencilerimizin barınma ihtiyaçlarına yönelik devam eden çalışmalar hakkında Sayın Bakanımız Dr. Osman Aşkın BAK’a bilgiler verdi.
 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016