SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi ER’den Üniversitemize Ziyaret

YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi ER, değerli eşleri Seyhan ER ile birlikte Üniversitemizi ziyaret etti.
 


 

Ziyarette YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rahmi ER ve eşi Seyhan ER’i Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN Rektörlük girişinde karşıladı.
 


 

Daha sonra Rektörlük makamına geçildi. Burada YÖK Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Rahmi ER ile Üniversitemiz hakkında sohbet eden Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Üniversitemiz ile ilgili bilgi vererek, gerçekleştirilmesi düşünülen projeleri anlattı. Ziyarete Üniversitemiz Genel Sekreteri Mehmet ATLI ve Daire Başkanlarımız da eşlik etti.
 


 

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN ziyaretleri anısına YÖK Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Rahmi ER’e hediye takdiminde bulundu.
 


 

Ziyaretin ardından YÖK Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Rahmi ER, eşleri Seyhan ER ve Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Yeni Kampüs alanımızda bulunan İlahiyat Fakültesini ziyaret ederek incelemelerde bulundular. Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, YÖK Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Rahmi ER’e hızla yükselen yeni kampüs projemiz hakkında da bilgiler verdi.
 


 

Ziyarete İlahiyat Fakültesi Dekan Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Muzaffer BARLAK ve Yrd. Doç. Dr. Hasan ŞAHİN ile İlahiyat Fakültesi Öğreti Üyesi Yrd. Doç. Dr. Hasan Selim KIROĞLU eşlik etti.
 


 

YÖK Yürütme Kurulu Üyemiz Prof. Dr. Rahmi ER ve eşleri Seyhan ER, Üniversitemiz Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelini de ziyaret ederek, Uygulama Oteli Müdiremiz Yrd. Doç. Dr. Özlem SÜRÜCÜ'den bilgiler aldılar. 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016