SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Denizcilik Programları Çalıştayı Sona Erdi

16 Üniversiten 24 Akademisyen ve çok sayıda öğrencinin katıldığı ‘Meslek Yüksekokulları Denizcilik Çalıştayı’ düzenlenen Gala Yemeği ve yayınlanan Sonuç Bildirgesi ile sona erdi.
 


Düzenlenen çalıştaya; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk SERT ve üst düzey birçok bürokratın yanı sıra, sektör temsilcisi, akademisyenler ve Denizcilik Programı öğrencileri katıldılar.
 


 

 

4-6 Mayıs 2017 tarihleri arasında Gerze Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilen Çalıştayda, Denizcilik programları ve Denizcilik sektörü ile alakalı birçok sorun masaya yatırıldı.
 

 


Daha sonra ayrı oturumlarda bir araya gelen akademisyenler, sektör temsilcileri ve öğrenciler, Denizcilik programlarının sorunlarına karşı çözüm önerileri ortaya koyarak; önemli konuları müzakere ettiler.
 


 

Ayrıca çalıştayın kapanış oturumuna katılan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk SERT’e, yayınlanan sonuç bildirgesi ve sektörel sorunlar iletildi. Çalıştayın kapanış oturumunda bir konuşma yapan Müsteşar Yardımcısı Ahmet Selçuk SERT, ‘Meslek Yüksekokulları Denizcilik Çalıştayı’nın hayırlı olmasını dileyerek, iletilen problemler ile yakından ilgileneceğini vurguladı.
 


 

Çalıştayın kapanış oturumu plaket takdimi ile sona erdi.
 


 

‘Meslek Yüksekokulları Denizcilik Çalıştayı’na katılan konuklar, Üniversitemiz Ahmet Muhip Dıranas Uygulama Otelinde düzenlenen Gala Yemeğinde bir araya geldiler.
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016