SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
HABERLER

Gerze MYO’da “Sebepleri ve Sonuçları ile Türk Ekonomisindeki Krizler” Konuşuldu

Alanında uzman, tecrübeli ve sektörünün öncü isimleriyle öğrencilerimizi buluşturmaya devam eden Gerze Meslek Yüksekokulu, mali tablo, vergi ve bağımsız denetim gibi konuların uzman isimlerinden olan Bağımsız Denetçi Serbest Muhasebeci ve Yazar Dursun Ali YAZ’ı ağırladı.

Gerze Meslek Yüksekokulu Hoca Ahmet YESEVİ Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Gerze MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Öğr. Gör. Funda İNCE, akademik personelimiz, Sinop Meslek Yüksekokulu ile Ayancık Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı akademik personeli, öğrencileri ve Yüksekokul öğrencilerimiz katıldı.  

Program “5 Nisan 1994 Kararları ve 2001 Krizi” konulu kısa film gösterimi ile başladı. Daha sonra “Sebepleri ve Sonuçları ile Türk Ekonomisindeki Krizler” konulu bir konferans veren Dursun Ali YAZ, geçmişten günümüze yaşanan krizleri değerlendirerek, Türk ekonomisindeki gelişim ve muhasebe mesleğinin işlevselliği hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Konuşmasını tarihten ve günümüzden örnekler vererek sürdüren Bağımsız Denetçi Serbest Muhasebeci ve Yazar Dursun Ali YAZ’a program sonunda hediyesini Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mustafa ÖZTOPRAK verdi.


Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016