SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Üniversitemizde “Turizm Sektör Buluşmaları” Düzenlendi

Üniversitemiz Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından “Turizm Sektör Buluşmaları” kapsamında Antalya Belek’te hizmet veren PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL & SPA Otel temsilcileri, öğrencilerimiz ile bir araya geldiler. 

Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen “Turizm Sektör Buluşmaları”na; Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Özlem SÜRÜCÜ, Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ali Turan BAYRAM, Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gül ERKOL BAYRAM, Öğr. Gör. Şaban KARGIGLIOĞLU ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri katıldılar. 

Toplantıda Antalya Belek’te hizmet veren PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL & SPA Otel temsilcilerinden Gökhan ÖZALTIN ve Selim EPÇAÇAN, öğrencilerimize turizm sektörüyle ilgili önemli bilgiler verirlerken, otellerinin sağladığı mutfak, restoran, bar, kat hizmetleri, animasyon, ön büro bölümleri için işe alım ve staj imkanları ile ilgili konularda da bilgiler verip, başvuruda bulunan öğrencilerimizin işe alımlarını sağladılar.  

Ayrıca PORT NATURE LUXURY RESORT HOTEL & SPA Otel temsilcileri, katılımcılara otellerinde yürütülen faaliyetler hakkında video gösterimi sundular.

Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016