SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Öğrencilerimiz, “18. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi”ne Katıldı

Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümünde öğrenim gören 2. ve 3. sınıf öğrencileri, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından düzenlenen “18. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi”ne katıldılar.
 


 

Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Sayın Dr. Öğr. Üyesi Tuğba YARDIMCI GÜREL danışmanlığında Kongreye katılan öğrencilerimiz bildirilerini başarıyla sundular. Öğrencilerimiz, kongrenin bu yıl ki teması olan ”Meslek İçi Profesyonel İşbirliği” kapsamında kongre programında yer alan panel ve konferanslara katılarak alanlarıyla ilgili en güncel bilgilere ulaşma şansına sahip oldular.


Öğrencilerimiz, araştırmalarına rehberlik eden Sayın Dr. Öğr. Üyesi Tuğba YARDIMCI GÜREL ile birlikte hazırlamış oldukları bildiriyle de kongrede Sinop Üniversitesi’ni başarıyla temsil ettiler.
 


 

Birçok üniversitenin çeşitli hemşirelik alanlarından yaklaşık 900 akademisyen ve öğrencinin bir araya geldiği kongrede, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü öğretim üyelerimizden Sayın Dr.Öğr.Üyesi Adeviye Aydın Mesleki Değerler ve Ekip Çalışması Paneli’nde “Çatışma Yönetimi” sunumuyla kongreye katkı sağladı.
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016