SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Öğrencilerimizden Köy Okuluna Kırtasiye Yardımı

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü 3. sınıf öğrencileri, “Topluma Hizmet Uygulamaları” dersi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrenciler için topladıkları kitap ve kırtasiye malzemelerini, Samsun Vezirköprü ilçesinin Çekalan köyünde eğitim gören minik öğrencilere ulaştırdılar.
 


 

Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Sayın Esra SOY gözetiminde hazırlanan “Geleceğe Umut Ol” başlıklı projeye gönüllü olarak katılan öğrencilerimiz, köy okulundaki ihtiyaç sahibi öğrenciler için kitap ve kırtasiye malzemeleri topladırlar.
 


 

Öğrencilerimiz toplanan kitap ve kırtasiye malzemelerini, önceden belirledikleri Samsun Vezirköprü Çekalan İlkokulu, Ortaokulu ve Anaokulunda eğitim gören öğrencilere ulaştırdılar.
 


 

Minik öğrenciler malzemelerin paylaşılması sırasında büyük bir sevinç ve mutluluk yaşadılar.
 


 

Okul Müdürü Sayın Bünyamin Kıvrak yapmış olduğu açıklamada, bu anlamlı projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen Eğitim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Sayın Esra SOY başta olmak üzere, gönüllü öğrencilerimiz, Sayın Hümeyra BALCI,  Sayın Tuğba ÇAKIRCA, Sayın Gönül AYDIN, Sayın Semanur ÜSLÜ ve Sayın Seydanur BAŞ’a minik öğrenciler adına teşekkür etti.
 

 

 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016