SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Gerze Meslek Yüksekokulunda Yıl Sonu Sergisi

Üniversitemiz Gerze Meslek Yüksekokulunda, öğrencilerimiz tarafından fotoğraf ve grafik tasarım sergisi ile müzik dinletisi programı gerçekleştirildi. 
 


 

Grafik Tasarım Programı öğrencileri tarafından hazırlanan serginin açılışına; Gerze Kaymakamı Sayın Murat GÜVEN, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Öğr. Gör. M. Sedat İPAR, Gerze İl Genel Meclis Üyesi Sayın Ahmet BURMA, Ak Parti Gerze İlçe Başkanı Sayın Vahdettin ÖZDEMİR, MHP Gerze İlçe Başkanı Sayın Ercan AYDİLEK ile Kamu Kurum ve Kuruluşları ve Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri katıldılar. 
 


 

Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan sergiyi gezen Gerze Kaymakamı Sayın Murat GÜVEN ve protokol üyeleri, hazırlanan eserlerle alakalı bilgiler aldılar. 
 


 

Grafik Tasarım Programı Dr. Öğr. Üyesi Sayın İbrahim Gökhan CEYLAN, Sayın Öğr. Gör. Hatice Bahattin CEYLAN, Sayın Öğr. Gör. Asım TOPAKLI, Sayın Öğr. Gör. Pelin HAYTA ve Sayın Öğr. Gör. Özgül YİĞİT’in düzenleme kurulunda yer aldığı sergi, büyük bir beğeni toplandı. 
 


 

Sergide, Grafik tasarım programı öğrencileri yıl boyunca edindikleri bilgilerle, özgün ve sıra dışı eserler ortaya koydular. 
 


 

Program, Gerze Meslek Yüksekokulu öğrencilerinden oluşan müzik topluluğunun sunduğu mini konser ile sona erdi.

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016