SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Üniversitemizde ‘Dünya Turizm Rehberleri Günü’ Etkinlikleri

21 Şubat Dünya Turizm Rehberleri Günü, Üniversitemiz Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 


 

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliklere; Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Sayın Yrd. Doç. Dr. Ali Turan BAYRAM, Müdür Yardımcıları Sayın Yrd. Doç. Dr. Ercan KARAÇAR, Sayın Yrd. Doç. Dr. Olca SEZEN DOĞANCİLİ, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Sayın Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Akademisyenlerimiz ve öğrencilerimiz katıldılar.
 


 

“21 Şubat Dünya Turizm Rehberleri Günü” kapsamında, Profesyonel Turist Rehberi Sayın Bilge Özge BOZTEPE ve Acente Yetkilisi Sayın Okan Kıvanç OGAN tarafından öğrencilerimize Turist Rehberliği mesleğinin önemi ve turizm gezilerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler verildi.
 


 

Etkinliğin ikinci bölümünde Elbis Otel Genel Müdürü Yekta YEŞİLTAŞ, öğrencilerimize turizm sektörüyle ilgili önemli bilgiler verirlerken, otellerinin sağladığı mutfak, restoran, bar, kat hizmetleri, animasyon, ön büro bölümleri için işe alım ve staj imkânları ile ilgili konularda da bilgiler verdi.
 


 

Ayrıca konferansa katılan Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencilerimize yönelik staj ve işe alım mülakatları gerçekleştirildi.
 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016