SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu’nda Kariyer Günleri

Sinop Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu tarafından gerçekleştirilen kariyer günleri kapsamında Antalya’nın önde gelen otellerinden Port Nature Luxury Resort Hotel and Spa, turizm eğitimi alan öğrencilerimizle buluştu. 
 


 

Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonun’da yapılan etkinliğe; Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ali Turan BAYRAM, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. M. Sedat İPAR, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Rehberliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Gül ERKOL BAYRAM, Gerze Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet KESKİN, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğretim üyeleri, Gerze Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri ile Gerze Meslek Yüksekokulu Turizm programları öğrencileri katıldı.
 

 

Programda Port Nature işletme müdürü Gökhan Ali Özaltın ile birlikte otelin İnsan Kaynakları, Mutfak, F&B ve Event Departman Müdürleri öğrencilerimize sektör hakkında genel bilgiler verdikten sonra iş ve staj mülakatları gerçekleştirdi.
 

 

 
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016