SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Geleceğin Öğretmenlerinden Anlamlı Etkinlik

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında düzenledikleri proje ile Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı dersinde geliştirdikleri eğitim-öğretim materyallerini Sinop ili Osmaniye İlkokulu ve Abalı İlkokulu’ndaki öğrencilerinin faydalanabilmeleri adına ilgili okullara teslim ettiler.
 


 

Osmaniye İlkokulunda öğrencilerimizi ilgiyle karşılayan görevli öğretmenler öğrencilerimizin teslim ettikleri materyalleri incelediklerinde gelecekte yerlerini alacak olan öğretmen adaylarının emekleri karşısında memnuniyetlerini dile getirdiler. Projeyi hayata geçiren grup içinde yer alan Türkmenistan uyruklu öğrencimiz Nurgeldi CUMAYEV “Böylesine faydalı ve değerli bir proje içinde yer almaktan çok memnunum. Bu okullarda eğitim-öğretimini sürdüren küçük kardeşlerimin eğitim-öğretim süreçlerine faydalı olmak, beni ve bu projenin gerçekleşmesi adına emek harcayan tüm arkadaşlarımı oldukça mutlu etti. ” dedi.
 


 

Diğer yandan proje ilgili görüşlerini aldığımız Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Ömür Bilsay KUL ise “Derslerde gösterdikleri özveri ve çabalarıyla hayata geçirdikleri bu materyalleri birer kardeş olarak gördükleri öğrencilerin kullanımına sunmaları onların öğretmenlik mesleğine daha öğrencilik dönemlerinde gönülden bağlı olduklarının da bir göstergesidir. Öğrencilerime böyle bir projeyi hayata geçirmelerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Ayrıca projenin hayata geçmesinde gerekli izinleri sağlayan Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere Osmaniye İlkokulu idari personeli ve öğretmenlerine ve de Abalı İlkokulu’na teşekkür ederiz” dedi.
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016