SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Aile Haftasında Aile İlişkileri Ele Alındı

Sinop Valiliği öncülüğünde, Üniversitemiz ile Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürlüğü işbirliğinde “Aile Haftası” haftası etkinlikleri kapsamında “Gözden Gönüle Parçadan Bütüne Aile İlişkilerinde Bağlanma” konulu konferans düzenlendi. 

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa; Üniversitemiz Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih KELEŞ, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Emin ERDEM, Kurum Temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. 

Programda Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi ve Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Gül Sultan ÖZEREN, “Aile İlişkilerinde Bağlanma” konulu konferans verdi. 

Yrd. Doç. Dr. Gül Sultan ÖZEREN verdiği konferansta, toplumumuzda ailenin önemi, aile bireylerinin birbirleriyle ilişkileri ve iletişim becerileri, disiplin anlayışı ve ebeveyn tutumları, okul- aile işbirliği, medyanın zararları etkileri gibi konularda bilgiler verdi. 

Program sonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Melih KELEŞ, konuşmacı Yrd. Doç. Dr. Gül Sultan ÖZEREN’e çiçek takdiminde bulundu.
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016