SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Üniversitemiz, Rehber Öğretmenlere Tanıtıldı

2 Enstitü, 8 Fakülte, 3 Yüksekokul, 5 Meslek Yüksekokulu ile lisans, ön-lisans, yüksek lisans ve doktora düzeyinde eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerini sürdüren Üniversitemiz, ilimizde görev yapan rehber öğretmenlere tanıtıldı. 

Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına katılan Üniversitemiz Rektör Yardımcısı ve Su Ürünleri Fakültesi Prof. Dr. Murat SEZGİN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Su Ürünleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Fatih ŞAHİN, Turizm İşletmecilik ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Ali Turan BAYRAM, Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gülseren KAN ŞAHİN ve Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Ahmet MOR, geleceği olan, öğrenciler tarafından en çok tercih edilen fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarımız bünyesinde yer alan programlar hakkında bilgiler verdiler. 

Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat TÜRKKAN’ın da katıldığı toplantıda Üniversitemiz eğitim-öğretim faaliyetleri, bilimsel çalışmalar, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler hakkında Sinop’ta görev yapan rehber öğretmenlere bilgi aktaran Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Murat SEZGİN, öğretmenlerin sorularını da yanıtladı. 

2016-2017 Akademik Yılında 15 Yeni Program

Her geçen yıl geleceği olan ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen programları bünyesine kazandıran Üniversitemiz, 2016-2017 Akademik Yılında da açtığı 15 yeni programla, tercih yapacak adaylara geniş bir yelpaze sunacak.

Türkiye’nin en mutlu şehri Sinop’a değer katacak 15 yeni program ve öğrenci kontenjanları şu şekildedir;
Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016