SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Üniversitemizde “İletişimde Ustalık Semineri” Düzenlendi

Bireylerin ve kurumların gelişimine ve başarıda sürekliliğini koruyabilmesine destek olabilmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla kurulan 'Dönüşüm Konağı'nın başlattığı ve Türkiye genelinde verilen “İletişimde Ustalık Seminerleri”, Üniversitemizde düzenlendi.
Üniversitemiz öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği “İletişimde Ustalık Semineri”, eğitimciler Taner TEKTAŞ, Ahmet YILDIZ, İbrahim USTA, Mahmut DİKER, Şevki TOZKOPARAN ve Derhan ULUBEYİ tarafından verildi.  


 

Günlük hayatta insanların iletişim becerilerini üst düzeye çıkarmayı hedefleyen  seminerde; gerçekte iletişimin nasıl olduğu, iletişim çeşitleri, insan tanıma sanatı gibi konular ele alınırken, insanlar arasındaki bazı yanlış anlaşılmalardan ve beklentilerden kaynaklanan sürtüşmelerin önlenmesi konuları da anlatıldı.
 


 

Seminerde Deneyimsel Tasarım Öğretisi hakkında geniş bilgiler verilirken, bu öğretinin insanların geçmişte biriktirdikleri, yaşanmışlıkları, geleceği nasıl yönlendirecekleri konularında yol gösterici olduğu konusunda uzman eğitimciler tarafından katılımcılara aktarıldı. 

Öğrencilerle sohbet havasında geçen seminer sonunda 'Dönüşüm Konağı' tarafından, katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Akademik Personel
Üniversite Vakfı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
KALİTE
Akademik Takvim
Öğrenci
Telefon Rehberi
Bilimsel Dergilerimiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Yeni Kampüs Alanı
Kariyer Geliştirme ve Mezunlar
Çocuk Üniversitesi
CİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016