SİNOP ÜNİVERSİTESİ
'' Kuzeyden Parlayan Yıldız ''
TR
EN

Yıl Seçiniz
Ay Seçiniz
ETKİNLİKLER

Üniversitemizde “İletişimde Ustalık Semineri” Düzenlendi

Bireylerin ve kurumların gelişimine ve başarıda sürekliliğini koruyabilmesine destek olabilmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla kurulan 'Dönüşüm Konağı'nın başlattığı ve Türkiye genelinde verilen “İletişimde Ustalık Seminerleri”, Üniversitemizde düzenlendi.
Üniversitemiz öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği “İletişimde Ustalık Semineri”, eğitimciler Taner TEKTAŞ, Ahmet YILDIZ, İbrahim USTA, Mahmut DİKER, Şevki TOZKOPARAN ve Derhan ULUBEYİ tarafından verildi.  


 

Günlük hayatta insanların iletişim becerilerini üst düzeye çıkarmayı hedefleyen  seminerde; gerçekte iletişimin nasıl olduğu, iletişim çeşitleri, insan tanıma sanatı gibi konular ele alınırken, insanlar arasındaki bazı yanlış anlaşılmalardan ve beklentilerden kaynaklanan sürtüşmelerin önlenmesi konuları da anlatıldı.
 


 

Seminerde Deneyimsel Tasarım Öğretisi hakkında geniş bilgiler verilirken, bu öğretinin insanların geçmişte biriktirdikleri, yaşanmışlıkları, geleceği nasıl yönlendirecekleri konularında yol gösterici olduğu konusunda uzman eğitimciler tarafından katılımcılara aktarıldı. 

Öğrencilerle sohbet havasında geçen seminer sonunda 'Dönüşüm Konağı' tarafından, katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Akademik Personel
Yeni Kampüs Alanı
EBYS
Önemli Bağlantılar
Uygulama Oteli
Kurum İç Değerlendirme Raporu
Akademik Takvim
Öğrenci Hizmetleri
Telefon Rehberi
Basında Üniversitemiz
Kütüphane
İhale Duyuruları
SUBİTAM
Akademi Radyo
Mezun Bilgi Sistemi
Çocuk Üniversitesi
BİMER
Dilek İstek Kutusu

Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016