SİNOP ÜNİVERSİTESİ
TR
EN


 

Sevgili Öğrenciler,
 

Yorucu bir hazırlık maratonunun ardından girdiğiniz üniversite sınavında, göstermiş olduğunuz başarı dolayısıyla sizleri, ailelerinizi ve başarınızda büyük emekleri olan öğretmenlerinizi içtenlikle tebrik ediyorum.
 

Şimdi geleceğinizi şekillendiren bir karar vermek üzere üniversite tercihinizi gerçekleştirerek, önemli bir adım atacaksınız. Kuşkusuz eğitim alacağınız üniversiteyi seçmek, üniversite sınavını başarmak kadar büyük bir önem taşıyor. Bu anlamda her geçen yıl gelişen ve büyüyen, öğrencilerine bir aile sıcaklığında eğitim ve öğretim imkânı sağlayan Sinop Üniversitesi, hayallerinizin gerçekleşmesi için doğru bir tercih olacaktır.
 

Hızla yükselen kaliteli eğitim imkânları, başarı ve ihtiyaç bursu imkânları, fiziki ve araştırma geliştirme donanımı, dinamik yapısı ile dikkat çeken Türkiye’nin en genç ve en hızlı gelişen üniversitelerinden biri olan Sinop Üniversitesi, bünyesinde eğitim gören öğrencilerin her açıdan hayata daha iyi hazırlanmaları için büyük çaba harcıyor.
 

Sevgili öğrenciler, doğal güzelliklerle bezeli Karadeniz’in engin mavisinin eşlik ettiği, Türkiye’nin en mutlu ilinde eğitim görmek, güçlü akademik kadrosu ile kendinizi geliştirerek alanınızın öncüsü olmak ve üniversitemizin sizlere sağlayacağı sosyal ve kültürel faaliyetleriyle unutulmaz bir öğrencilik deneyimi yaşamak için, sizleri de Sinop Üniversitesi ailesine bekliyoruz.
 

NOT: Kayıtlarla ilgili izlenecek tüm süreçleri sizler için özel olarak oluşturulmuş olan Web sayfamızdan (http://www.sinop.edu.tr/aday/) takip edebilirsiniz.
 

Sevgilerimle…

 

Prof. Dr. Nihat DALGIN

Rektör
Copyright © | T.C. Sinop Üniversitesi | Tüm Hakları Saklıdır | 2016